31 грудня 2015 р.

З Новим Роком і Різдвом Христовим!


В останній день старого року, коли душа переповнена радістю, надією, новими мріями і вірою в казку, хочеться привітати усі наших рідних, друзів, знайомих і незнайомих читачів з наступаючим Новим 2016 Роком! В такі хвилини завжди хочеться побажати лише найкращих емоцій, приємних сюрпризів, найтепліших обіймів і радісних святкувань в колі найрідніших і коханих людей.

В новорічну ніч ми завжди будуємо плани, ставимо нові цілі і просто безмежно та по-дитячому щиро мріємо, чекаючи на новий прийдешній рік. Тож нехай всі ваші мрії і сподівання збудуться в Новому році. Чим більше мрієте, тим більше мрій має шанс втілитись в життя, згідно теорії ймовірності :-)

Бережіть один одного, цінуйте час з своїми рідними і коханими, даруйте в світ лише радісні емоції, які бумерангом повертатимуться до вас, піклуйтеся про своє здоров’я та не переставайте мріяти і вірити в казку!

З НОВИМ 2016 РОКОМ!

6 коментарів:

 1. Привіт. Вітаю Вас З Новим Роком і Різдвом!
  хочу подякувати Вам за ваш блог і цікаві статті.
  Рік тому я випадково на нього натрапила і за ніч прочитала його повністю відтоді я живу мрією виїхати саме в Канаду. Заради цієї мети я перевелась на заочне в юридичному вузі і поступаю знову, би отримати професію яка потрібна в Канаді, щоб мати змогу і шанс виїхати. Взялась за французьку і англійську мови .
  І коли настають моменти знесилення і в голові вирують думки , що все марно, я перечитую ваші статті знову. Це дає мені сили не залишати все і йти далі.
  Тому величезне спасибі.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую Маша.
   Прочитавши ваш коментар аж задумалась, що може варто не покидати свою писанину, раз вона комусь цікава, і ще часом може мотивувати когось до нових мрій і рішучих кроків.
   Щиро бажаю вам успіхів і натхнення на шляху до вашої мрії, навіть якщо часом мрії ці здаються нездійсненими. Мені здається, що людині все по плечу, головне питання - це мотивація.
   Всього вам найкращого в Новому році і нехай ваша мрія стане ближчою, ну або навіть втілиться в життя в прийдешньому році!

   Видалити
  2. Автор видалив цей коментар.

   Видалити
  3. Христос Народився!
   Однозначно не покидайте "свою писанину"! Це цікаво і надихає! Дуже радію, коли читаю ваші нові диписи!

   Видалити
 2. Автор видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 3. Дякуємо.Тебе і твоїх рідних також вітаємо З НОВИМ РОКОМ!!!!!!!!!!!!

  ВідповістиВидалити